לוגו כל אנרגיה - זכיין כרומגן
 
1-800-667-000
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דוד שמש כרומגן

 

רוצים ליהנות ממים חמים בזול, תוך חיסכון בחשמל ושמירה על הסביבה?
התקשרו אל כל אנרגיה והתחילו ליהנות מן האיכות של דודי השמש של כרומגן! 1-800-667-000

ישראל אינה רק מדינה שטופת שמש, היא גם מעצמה של דודי שמש, אשר רותמים את אנרגיית הטבע על מנת לספק לנו מים חמים בקלות ובזול. אך כדי ליהנות מיתרונותיהם, חשוב לבחור דוודים איכותיים, מחברה אמינה ולהזמין התקנה אצל מתקינים מומחים. רק שילוב זה של מוצר איכותי והתקנה מקצועית יבטיח את שביעות רצונכם המלאה לאורך זמן, ללא נזילות, דליפות ושאר תקלות.
הפתרון? דוד שמש כרומגן, עם שירותי ההתקנה והתחזוקה של חברת כל אנרגיה!
 

למה כרומגן?

 
כרומגן הנה חברה ותיקה ועתירת מוניטין המתמחה בייצור של דודי שמש בנפחים שונים, אשר עומדים בתקנים מחמירים, ישראליים ובין לאומיים כאחד. כל דוד שמש כרומגן מיוצר ממיטב חומרי הגלם, תוך שימוש במילה האחרונה בתחום הטכנולוגיה הסולארית. פלדה משובחת, מצופה באמייל באמצעות ואקום ותהליך בקרת איכות קפדני מאפשרים לכם ליהנות ממים חמים, נקיים ובריאים, לאורך זמן.
 
 

  • יישום של ציפוי אמייל בשיטת ואקום
  • קולטים סלקטיביים המיוצרים בדייקנות רבה באמצעות ריתוך לייזר
  • מגוון נפחים: 30 – 300 ליטרים
  • 8 שנות אחריות
  • תו תקן לבטיחות המים לשתייה
  • עמידה בכל התקנים הדרושים – ישראליים ובינלאומיים
 
 
 
דוד שמש כרומגן
 
 
 

דוד שמש כרומגן – עולה על כל הציפיות

 
למה כל אנרגיה
כל אנרגיה הנה זכיינית מורשה של חברת כרומגן, ומשווקת את מוצריה בכל אזור השפלה. החברה רואה עצמה מחויבת להעניק לכל לקוחותיה שירות מקצועי ואמין ויחס אישי ואדיב. לחברה צוות מתקינים מקצועי, מסור ומיומן, המבצע כל התקנה במומחיות ובקפידה. החברה מנוסה בביצוע התקנות של דוודים מכל סוג, על גגות מסוגים שונים, תוך התאמת הדוד ושיטת ההתקנה לתנאי השטח, על מנת להבטיח פעולה תקינה ובטוחה לאורך זמן.

שירותי כל אנרגיה לא נגמרים עם סיום ההתקנה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, בראשון לציון, נס ציונה, יבנה, גדרה ובכל רחבי השפלה. בכל שאלה, בכל תקלה ובכל צורך בשירות תחזוקה, אצלנו יש לכם תמיד למי לפנות כדי לקבל שירות יעיל, מהיר ואמין.

לפרטים נוספים, לקבלת הצעת מחיר תחרותית ולהזמנות, התקשרו: 1-800-667-000
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                       כל אנרגיה - זכיין כרומגן       כתובת: הרצל 188, רחובות       טל: 1-800-667-000       טל: 08-9471989       נייד: 052-3255805              ‪Google+‬‏